izba 1:

Thunderbird Hotels Carrera   Map Location

Poloha ubytovacieho zariadenia
Hotel Carrera sa nachádza v samotnom centre mesta Lima. V blízkosti sa nachádza Obchodné centrum Risso a neďaleko je i Prírodovedné múzeum. Hotel sa nachádza neďaleko od nasledujúcich zaujímavostí: Park La Reserva a Circuito Mágico del Agua.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 99 klimatizovaných izieb a cíťte sa ako doma. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo s káblovými sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú kúpeľne, ktorých súčasťou sú kombinácia sprchy a vane a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny a písacie stoly. Upratovacie služby sa poskytujú denne.

– vybavenie
Terasa ponúka skvelý výhľad a k dispozícii je tiež pridružené vinárstvo. Súčasťou vybavenia zariadenia hotel sú tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet a služby vrátnika.

Možnosti stravovania
Obedy alebo večere sa podávajú v zariadení hotel na mieste reštaurácia La Alameda. K dispozícii je aj 24-hodinový izbový servis. Zavŕšte svoj deň drinkom, ktorý ponúka bar/salónik. Za príplatok sú servírované bufetové raňajky.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum otvorené 24 hodín denne, noviny v hale zdarma a služby chemickej čistiarne/práčovne. Kyvadlová doprava na letisko je k dispozícii za príplatok (k dispozícii 24 hodín denne) a priamo na mieste je k dispozícii samostatné parkovanie zdarma.

Top Amenities


  • Wifi zdarma

Book Lima hotels.

Whether you`re traveling for business or pleasure, you`ll find a wide range of properties from budget accommodations to 5 star luxury hotels in Lima , all of them are within your reach and can be booked online.

Always great rates!


izby/Accommodation (View All)