pokoj 1:

Hotel Carrera   mapa umístění

Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Carrera je v centru města Lima. Jen 10 minut pěšky odtud se nachází Nákupní centrum Risso a Přírodopisné muzeum. Tento hotel se nachází 2 km od Park La Reserva a 2,4 km od Pyramida Huaca Huallamarca.

Pokoje
V jednom z 99 klimatizovaných pokojů se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí kabelové kanály, dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří vana se sprchou a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: telefon a psací stůl. Úklid pokojů se provádí denně.

Vybavení
Terasa nabízí skvělý výhled a k dispozici je také vinařství napojené na ubyt. zařízení. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet zdarma a rozšířené recepční služby.

Možnosti stravování
Když dostanete v hotelu hlad, navštivte restauraci La Alameda, kde se podává oběd a večeře. Můžete však také zůstat v pohodlí svého pokoje a využít 24hodinovou pokojovou službu. Chcete-li svůj rušný den zakončit u svého oblíbeného nápoje, navštivte bar/salonek. Hotel podává denně od 7:00 do 10:00 za příplatek bufetovou snídani.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum s nepřetržitým provozem, zapůjčení novin ve vestibulu a čistírna oděvů. Za příplatek jsou hostům poskytovány tyto dopravní služby: kyvadlová doprava na letiště (k dispozici nonstop). Navíc je k dispozici samostatné parkování zdarma.

Top Vybavenípokoj/Ubytování (Zobrazit vše)